poniedziałek, 1 czerwca 2015

Nowe okna pcv

Posted By: Arleta Kowalewska - 04:15

Share

& Comment

 

Nowoczesne systemy okienne składają się z elementów, które posiadają atest i niezbędne certyfikaty. Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych stawia na wytrzymałość i stabilność okien, wymieniając okna pcv na okna aluminiowe.


Te drugie są, jak podkreślają eksperci, dużo bardziej wytrzymałe i ekologiczne, aniżeli pierwsze z nich. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowana większość społeczeństwa wierna jest tylko i wyłącznie oknom z pcv.

stare okna z pcv Okna pcv wciąż w modzie

Okna pcv już od wielu lat cieszą się największą popularnością wśród polaków. Przede wszystkim cenimy sobie w nich jakość, wytrzymałość, a na pierwszym miejscu cenę. Cena jest zazwyczaj bardzo atrakcyjna i dlatego decydujemy się na montaż tego rodzaju okien. Eksperci podkreślają, że jeszcze przez kilkanaście lat okna pcv będą królować w statystykach sprzedażowych na pierwszym miejscu.

Na rynku ostatnimi czasy pojawiły się używane okna pcv. Sprzedawcy tego typu rozwiązań deklarują, że są sprowadzane z zagranicy w bardzo dobrym stanie. Osobiście nie polecałabym takiego typu rozwiązania. To tak, jakbyśmy kupili od kogoś talerz, lub sztućce - cena praktycznie ta sama, ale niesmak pozostaje. Dlatego jestem wierna temu, że jak już kupuję coś do domu to zazwyczaj są to nowe rzeczy. Chyba, że ktoś lubuje się w antykach, to już całkiem inna sprawa.

Okna pcv mają wiele zalety, gdyby ich nie miały to już dawno przestalibyśmy je kupować i przerzucilibyśmy się na inny rodzaj. Jednak po co, skoro spełniają swe zadanie i są niezawodne. Oczywiście osoby bardziej wymagające, mogą postawić np na okna aluminiowe, które są dużo bardziej trwałe, aniżeli okna pcv. Jednak jeśli chodzi o mieszkańców bloków, to zdecydowanie polecam, by nie kombinować tylko postawić na okna z plastyku.

About Arleta Kowalewska

Techism is an online Publication that complies Bizarre, Odd, Strange, Out of box facts about the stuff going around in the world which you may find hard to believe and understand. The Main Purpose of this site is to bring reality with a taste of entertainment

3 komentarze:

  1. Słyszałem opinię (a nawet się z nią zgadzam), że okna PCV na dobre wyparły okna drewniane. Sam zamontowałem plastiki i muszę przyznać, że jestem zadowolony. W przyszłości będę używał tylko okien plastikowych, polecam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na szczęście wszystkie wrocław mieszkania deweloperskie wyposażone są w nowe okna, które są nie tylko szczelne, ale wyglądają naprawdę pięknie. Polecam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Znajomy budowlaniec poradził mi zakup okien PCV internorm i muszę powiedzieć, że to bardzo solidny wybór. Okna już kolejny rok sprawują się idealnie - wysoka izolacja temperatury, hałasu, filtracja itd. naprawdę dobry produkt.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2015 Budujemy i remontujemy - najlepszy portal o budownictwie

Designed by Templateism. Hosted on Blogger Platform.